Znajdź nas na Facebooku

 

 

  • oprawki-za-10
  • karta duzej rodziny

Szkła HOYA Blue Control - cena tylko 320 zł

Tylko w Optyk Koczorowski bardzo dobra powłoka antyrefleksyjna do Twoich okularów, HOYA BlueControl - kpl. za 320 zł!

 

Efektywna ochrona przed niebieskim światłem

 

Smartfony, tablety, komputery, telewizory LED i LCD, GPS - wszystkie te urządzenia emitują niebieskie światło, znanym także jako światło widzialne o wysokiej energii.

Chociaż niebieskie światło samo w sobie jest zjawiskiem naturalnym - występuje w świetlne dziennym - jego nadmierna ilość może mieć negatywny wpływ na człowieka, powodując suchość i podrażnienie oczu, niewyraźne widzenie, zmęczenie, bóle głowy, a nawet bezsenność.

Powłoka antyrefleksyjna BlueControl oferuje ochronę przed nadmiarem niebieskiego światła, zapewniając zrelaksowane widzenie i lepszą kondycję oczu.  

 

Główne cechy:

BlueControl jest powłoką antyrefleksyjną chroniącą oczy i redukującą nadmiar niebieskiego światła emitowanego przez monitory urządzeń elektronicznych.

To optymalne rozwiązanie dla szerokiej grupy osób korzystających z urządzeń elektronicznych w ciągu dnia: studentów, entuzjastów gier komputerowych, pracowników biurowych i dzieci.

 

Poza ochroną przed negatywnym wpływem niebieskiego światła BlueControl oferuje większy kontrast widzenia i mniejszy wysiłek dla oczu.

 

Kluczowe korzyści:

Powłoka BlueControl jest oferowana w połączeniu z najlepszą i najbardziej wytrzymałą powłoką antyrefleksyjną dostępną obecnie na rynku - Hi-Vision LongLife.

 

Zalety BlueControl:

  • Neutralizuje nadmiar niebieskiego światła, zapobiegając nadwyrężaniu i zmęczeniu oczu

 

  • Ogranicza powstawanie refleksów, oferując bardziej komfortowe i zrelaksowane widzenie

 

  • Zapewnia lepszy kontrast widzenia

 

Optyk Koczorowski Kraków, ul. Długa 61,

tel.: 790 557 546

pn-pt: 11.00-18.00, sb: 10.00-13.00