Szkła SZAJNA Led control – cena 299 zł

Szkła do komputera – LED Control to funkcyjna powłoka antyrefleksyjna o niebieskim szczątkowym kolorze odbicia światła.

Chroni oczy przed zmęczeniem powodowanym przez światło niebieskie.

LED Control to powłoka antyrefleksyjna stworzona w celu ochrony przed wybranym zakresem niebieskiego widma światła oraz promieniowania UVA, które pochodzą ze sztucznego oświetlenia w pomieszczeniach oraz ekranów urządzeń elektronicznych podświetlanych diodami LED. Nakładana jest na obu stronach soczewek.

Charakteryzują ją najwyższe własności użytkowe. Należy do grupy powłok najbardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Ma najsilniejszą hydrofobowość i oleofobowość wynikającą z wysokiego napięcia powierzchniowego, radykalnie zmniejszanego średnicę kropli wody jak i tłuszczu na powierzchni soczewki.

W powłokach LED Control zamglenia szkieł jest bardzo szybko odparowywane, zabrudzenia trudno osadzają się na powierzchni i łatwo się czyszczą.

Polecamy dorosłym pacjentom bez względu na potrzebę korekcji pacjenta.
Sprawdzi się jako uniwersalna powłoka, która zmniejszy zmęczenie oczu oraz pozwoli ograniczyć skutki odziaływania światła niebieskiego takie jak pieczenie, przesuszenie oczu, bóle głowy, problemy z koncentracją. Dzieciom i młodzieży, bez względu na potrzebę korekcji, z uwagi na fakt, że codziennie korzystają z urządzeń elektronicznych 2-krotnie dłużej niż osoby dorosłe.

Szkła SZAJNA LED Control oferujemy w cenie 299 zł za parę!