Znajdź nas na Facebooku

 

 

  • Optyk-NFZ
  • karta duzej rodziny

cennik

Dbamy o to, aby oferowane przez nas szkła korekcyjne były nowoczesne technologicznie, a oprawy okularów wykonane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie naszych okularów stawiamy na innowacyjność połączoną z elegancką klasyką. Bogata oferta i wysoka jakość usług optycznych, muszą iść w parze z rozsądnym poziomem cenowym. GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W POLSCE!

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny w naszych salonach optycznych:


Oprawki okularów od 49 zł

Asortyment naszych salonów optycznych to szeroka gama dobrych opraw okularowych w zróżnicowanych cenach. Znajdziesz u nas oprawki okularów najlepszych maek. Serdecznie zapraszamy do naszych salonów optycznych w Krakowie - ul. Długa 61.
Zobacz więcej  

Szkła korekcyjne od 100 zł

Dobór odpowiednich szkieł korekcyjnych do wady wzroku, to zadanie okulistów. My dbamy o to, by troska o dobre widzenie nie rujnowała Twojego budżetu. W naszych salonach optycznych zakupisz szkła korekcyjne już od 100 zł.       CENY SZKIEŁ ZA PARĘ Zakres od -6 do +6. Cyl -2.
Zobacz więcej  

Badanie ostrości wzroku 50 zł

Badanie ostrości wzroku to jedno z najczęściej wykonywanych badań okulistycznych. Pozwala ono uzyskać ogólny pogląd na jakość widzenia oraz ewentualne schorzenia oczu. Badanie ostrości wykonuje się na tablicach Snellena. Z określonej odległości, z zasłoniętym dłonią jednym okiem, pacjent odczytuje symbole w poszczególnych rzędac
Zobacz więcej  

Montaż szkieł do okularów 0 zł

Zmiana soczewek w okularach nie musi wiązać się z ponoszeniem kosztów zakupu całych okularów. Zamontujemy nowe szkła w Twoich oprawkach za 0 zł, niezależnie od ich rodzaju (przeciwsłoneczne, korekcyjne, ozdobne zerówki).
Zobacz więcej  

Etui na okulary 0 zł

O czytelny, czysty obraz, bez zarysowań na szkłach warto zadbać używając ochronnego etui na okulary. Do zakupionych w naszych salonach okularów, poręczne i eleganckie etui otrzymujesz za darmo.
Zobacz więcej