Cennik

Dbamy o to, aby oferowane przez nas szkła korekcyjne były nowoczesne technologicznie, a oprawy okularów wykonane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie naszych okularów stawiamy na innowacyjność połączoną z elegancką klasyką. Bogata oferta i wysoka jakość usług optycznych, muszą iść w parze z rozsądnym poziomem cenowym. GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY W POLSCE!

Asortyment naszego salonu optycznego to szeroka gama dobrych opraw okularowych w zróżnicowanych cenach. Znajdziesz u nas oprawki okularów najlepszych marek. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu optycznego w Krakowie – ul. Długa 61.

Dobór odpowiednich szkieł korekcyjnych do wady wzroku, to zadanie okulistów. My dbamy o to, by troska o dobre widzenie nie rujnowała Twojego budżetu. W naszym salonie optycznym zakupisz szkła korekcyjne najwyższej jakości.

CENY SZKIEŁ ZA PARĘ

Zakres od
-6 do +6.

Cyl -2.
AQUA
PLUS
SUPER AQUA
PLUS
DIAMENT
PLUS
LED
CONTROL
DRIVE
CONTROL
INDEX 1,5 100 150 300 300 300
INDEX 1,6 200 250 350 350 350
INDEX 1,67 300 350 850 850 850

 
 
Aqua Plus | hydrofobowa powłoka antyrefleksyjna

Super Aqua Plus | oleofobowa powłoka antyrefleksyjna

Diament Plus | uniwersalna powłoka o wysokiej odporności

LED Control | ochrona oczu przed światłem niebieskim

Drive Control | powłoka antyrefleksyjna dla kierowców

Badanie ostrości wzroku to jedno z najczęściej wykonywanych badań okulistycznych. Pozwala ono uzyskać ogólny pogląd na jakość widzenia oraz ewentualne schorzenia oczu. Badanie ostrości wykonuje się na tablicach Snellena. Z określonej odległości, z zasłoniętym dłonią jednym okiem, pacjent odczytuje symbole w poszczególnych rzędach.

W naszym salonie optycznym badanie ostrości widzenia wykonają Państwo pod okiem lekarza specjalisty.

Zmiana soczewek w okularach nie musi wiązać się z ponoszeniem kosztów zakupu całych okularów. Zamontujemy nowe szkła w Twoich oprawkach za 0 zł, niezależnie od ich rodzaju (przeciwsłoneczne, korekcyjne, ozdobne zerówki).

O czytelny, czysty obraz, bez zarysowań na szkłach warto zadbać używając ochronnego etui na okulary. Do zakupionych w naszym salonie okularów, poręczne i eleganckie etui otrzymujesz za darmo.